Person talk:Berendina Rondeel (1)


Wie is de moeder? [12 nov 2014]

Bij geboorte de moeder is/was Harmken Siberinck en bij het overlijden Wendele Donderwinckel.--Keizer1968 18:19, 8 November 2014 (UTC)


ja is vreemd. maar Geldersarchief schijnt heel veel fouten te bevatten. zal ik eens navraag doen bij de WR experts? R--woepwoep 18:36, 8 November 2014 (UTC)

Lijkt me een goed idee. Ik kan nog geen huwelijks gegevens vinden voor Harmken en/of wendele.

op 20-05-1714 is er een Harmken Siberinck getrouwd met een Hendric te Goldewijck ........ Dit zou wel eens het juiste huwelijk kunnen zijn, zoals we weten hebben onze voorouders nogal eens de neiging hun achternaam te veranderen, en van Goldewijk naar Rondeel is zeer wel mogelijk als ze een boerderij begonnen zijn op het rondeel.


Het lijkt me dat Wendele als moeder niet juist is. Ik vraag het na bij @Lidewij.--woepwoep 10:10, 9 November 2014 (UTC)


het lijkt erop dat als we de twee echtgenoten van Harmken samenvoegen, dan hebben we een huwelijk (van de een) en kinderen (van de ander).

het bewijs zie ik nog niet, maar het lijkt er wel op !

zoals het er nu staat, is op zichzelf niet fout, dit is namelijk wat we weten, en wat we kunnen aantonen met referenties.

Ik denk dat we hier inderdaad maar mee moeten gaan tot dat iets anders gevonden wordt.

toch maar even zo laten dan? R--woepwoep 22:01, 11 November 2014 (UTC)